זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

15.5 סביב הקיירן כנראה מדברים על חלוציות

2 posters

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

Go down

15.5 סביב הקיירן כנראה מדברים על חלוציות - Page 3 Empty Re: 15.5 סביב הקיירן כנראה מדברים על חלוציות

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu May 16, 2019 4:57 pm

"אם לא היער שלנו, אז לא. אבל אני לא מכירה את האיזור מעבר לקו הירוק כל כך, אולי יש שם. או אם הרוח הולכת קצת צפונה יש די הרבה יער סביב ירושלים. אולי כדאי להגיד לתמרות עשן והלהקה שלו לשים עין, שהיא לא מתיישבת לידם."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

15.5 סביב הקיירן כנראה מדברים על חלוציות - Page 3 Empty Re: 15.5 סביב הקיירן כנראה מדברים על חלוציות

הודעה על ידי רפאל "גרינפינגרז" גולדמן Thu May 16, 2019 5:07 pm

"האמת שהאיזור מעבר לקו הירוק הוא הזדמנות מעניינת בשבילכם. אין לכם הרבה פיקוח להתמודד איתו שם".
רפאל
רפאל "גרינפינגרז" גולדמן
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5316

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu May 16, 2019 5:14 pm

"אנחנו יכולים לגנוב את הגבול בפיזי, אבל באומברה - יצא לך פעם לראות גבול כאן באיזור? יש שם חומה ירוק לאורך כל הקו, בגובה מאות מטרים. גם בגבול לבנון, רק ששם זה כחול. ויש שם לפחות ספירלה אחת, נתקלנו בעקבות. איפה שיש אחת בדרך כלל יש עוד."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רפאל "גרינפינגרז" גולדמן Thu May 16, 2019 5:17 pm

"ולהתנגב בפיסי זה קשה? בטח גם יש דרכים חוקיות".
רפאל
רפאל "גרינפינגרז" גולדמן
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu May 16, 2019 5:19 pm

"להתגנב בפיזי זה לא מאוד קשה, אני חושבת? אנחנו יכולים לנסות. ויש דרכים חוקיות כי לחלק מאיתנו יש דרכון לא ישראלי. אני תמיד יכולה להצטרף לאיזה סיור דתי לבית לחם או משהו ולחתוך משם לאן שנרצה."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי רפאל "גרינפינגרז" גולדמן Thu May 16, 2019 5:22 pm

"אבל זה לא פיתרון ארוך טווח. זה ואני חושד שהספיראלות מטומטמים ואשכרה מתחשבים בקו הירוק... אולי הם יראו את זה כפלישה אגרסיבית אם תנסו משהו". אומר רפאל ונשמע קצת מאוכזב.
רפאל
רפאל "גרינפינגרז" גולדמן
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 3 מתוך 3 Previous  1, 2, 3

חזרה למעלה

- Similar topics