זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

27.7 ילדי גאיה משתלטים על האומה מבפנים

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

27.7 ילדי גאיה משתלטים על האומה מבפנים - Page 2 Empty Re: 27.7 ילדי גאיה משתלטים על האומה מבפנים

הודעה על ידי אורח Sun Jul 28, 2019 6:31 pm

"אני פשוט מנסה להבין איך ספר כל כך חדש יחסית מעיד על קדושה שגארו ידעו את האמת אלפי שנים קודם לכן? הרי בני האדם השתמשו בספרים אלו לצדיק את מעשיהם שפעו בגאיה ובגארו בסופו של דבר בסופו של דבר הייתי אומר שזה פגע באומה." אומר שוב מבולבל במעת

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

27.7 ילדי גאיה משתלטים על האומה מבפנים - Page 2 Empty Re: 27.7 ילדי גאיה משתלטים על האומה מבפנים

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Thu Aug 01, 2019 3:20 pm

"איך אתה נלחם?" מרתה שואלת אותו.
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

מספר הודעות : 2717

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Thu Aug 01, 2019 3:51 pm

"במילים ובטפרים בעיקר ,אך כמעת שום דרך היא לא מתחתי אם היא למטרת גאיה." אומר בבטחון

Sent from Topic'it App

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Wed Aug 14, 2019 10:15 pm

"האם אתה יכול לומר בבטחה שאתה לא משתמש בשום כלי שמישהו השתמש בו לרעה פעם?"
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Wed Aug 14, 2019 11:49 pm

"כמובן שהשתמשתי בכלים שהשתמשו בהם לרעה, גם בטפרים רקדני הספירלה משתמשים לרעה. אבל אם כלי הגארו או האדם משתמש בשביל לבצע משהוא, אבל זה כי אנכנו מעל הכלי, בדת את נמצאת במעמד נמוך יותר מהאל או הכתבים ולכאן את הכלי שמשמשים בו. אבל כלים הם לא מווילד הם מהאורגת השאלה זה כמה הם פוגעים בווילד ביחס לתולע."

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Thu Aug 15, 2019 12:00 am

"מעולם לא אמרתי שאני דתיה."
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Thu Aug 15, 2019 12:10 am

"טעות שלי, פשוט מעולם לא שמעתי משהוא קורא לארץ הזו אדמת הקודש ולא היה דתי. אשמח לשמוע קצת עלייך אולי זה יהיה לי יותר ברור." אומר בכנות

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Thu Aug 15, 2019 12:15 am

"אני מאמינה." מרתה אומרת בחיוך שליו. "אמונה היא רגש טהור, טבעי וגאיאני. דת היא השחתה שלה."
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Thu Aug 15, 2019 12:21 am

"במה את מאמינה?" שואל בסקרנות

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מרתה "פרי הרוח" בוסהרט Thu Aug 15, 2019 7:44 pm

"אני מאמינה באלוהים. אני מאמינה בישוע. אני מאמינה שהתנ"ך והברית החדשה נכתבו בהשראה אלוהית. אבל אני לא מקבלת על עצמי סמכות של אף כנסיה." אומרת מרתה, בלהט שהולך וגובר עם כל מילה. "היהדות הרבנית, הכנסיה, דתות ממוסדות באופן כללי, הן כמו טפיל של האורגת שמתלבש על האינסטינקט הטבעי של בני אדם, אל מול היופי האינסופי של גאיה, להאמין בכוח עליון. הן מנצלות את הרגש הבסיסי הזה לרעה ומעוותות אותו. זה לא אומר שהוא עצמו לא טוב. אמונה טהורה היא דבר נפלא."
מרתה
מרתה "פרי הרוח" בוסהרט
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אורח Mon Aug 19, 2019 12:46 pm

"תלוי במה מאמינים, הרי התנך שם את היהודים מעל כולם ומעודד היתבודדות משאר העולם ואת זה שבני אדם הם טורף אך לא טרף שזה לא בהכרך נכון כי הם שילוב של השניים. אך יש משהוא בזה שאמונה לבד היא לא כלי של האורגת." אומר בחיוך

אורח
אורח

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics