זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

צל בוהק ושלשלאות מנופצות

2 posters

Go down

צל בוהק ושלשלאות מנופצות Empty צל בוהק ושלשלאות מנופצות

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Wed Nov 20, 2019 5:23 pm

ביום שלישי ה19.11 בשעה 22.45 דימפונה מקבלת מכתב ובו כתוב "תודה רבה על הכל אשמח להראות לך כמה עזרת לי אם תסכימי לי להזמין אותך לארוחה איתי ואם נטליה נשמח לשבת ולדבר"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

מספר הודעות : 345

חזרה למעלה Go down

צל בוהק ושלשלאות מנופצות Empty Re: צל בוהק ושלשלאות מנופצות

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Wed Nov 20, 2019 5:26 pm

הרוח נשלחת חזרה עם "בשמחה, תגידו מתי ואיפה" ומספר טלפון.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Wed Nov 20, 2019 5:30 pm

דימפונה מקבלת הודעה עם מיקום המיקום מוביל לדירה בנתניה על החוף בבניין ישן קומה עליונה מחוץ לדלת יש ניחוחות של בישול ונשמעה שירי דיסני הדלת עצמה ראתה ימים טןבים יותר אך יש תחושה של חמימות ובית
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Wed Nov 20, 2019 5:32 pm

היא מגיעה כשעה אחרי זה (כלומר איפשהו אחרי חצות...), לבושה כרגיל ונושאת איתה שישיית בקבוקי בירה חומים לא מסומנים, כנראה מייצור לא מסחרי.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Wed Nov 20, 2019 5:39 pm

ויויקטוס פותח את הדלת בלבוש כרגיל אך אין ממנו ריח של עשן הוא נראה קצת יותר מסודר ואם דימפונה בודקת הוא קצת לא מרגיש בנוח כאילו הכריחו אותו להתארגן כך בזלון יש סלום 3+2 ספות עור חדשות טלוויזיה עם רישמה של שירי דיסני ליד יש שולחן עף גדול אשר ראה ימים יפים יותר באמצע יש את הסימן של המסכה של רקדוס ובמטבח חדר סמוך יש נערה בעלת שיער כהה חלק וארוך בגובה 1.70 עם עיניים אפורות כאשר דימפונה מגיעה היא עוזבת את מעשיה ובה להגיד שלום "אני נטליה או נטע שמעתי עליך הרבה מויק אני שמחה שאני רואה אותך פיזית ואני חייבת להגיד שאת מרשימה בדיוק כמו שויק תיאר לי אותך" ויויקטוס נראה קצת לא בנוח ואז הוא אומר " אני שנח שיכולת להגיע זו דירה של דודה שלי רוזיטה אשר הלכה למשפחה לימים הקרובים, אפשר להציע לך משהו לשתות בינתיים?"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Wed Nov 20, 2019 6:19 pm

גם דימפנה נראית כאילו לא מאוד נוח לה עם המחמאות אבל מכסה על זה קצת. "הבאתי בירה, מקווה שהיא תהיה לטעמכם. נעים מאוד לפגוש אותך, נטליה." היא מחייכת לאישה ומרחרחת אגבית את האוויר, מנסה להבין אם היא בת דם או בת אדם רגילה. "תודה על ההזמנה, זה מאוד אדיב מצידכם."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Wed Nov 20, 2019 6:33 pm

היא בת דם לבדיקת דימפונה וחשבט של נקומות שחורות. נטליה נראת קצת מובכת ואז היא שואלת אותה "דימפונה תספרי לי קצת על מעשיך נכון ששמעתי הרבה מויק אך לא יצא לי לשמוע ממקור ראשון" ויויקטוס נראה מטוח מעט ואז שואל "דימפונה בתור גארו בוגר אני מחפש דרכים להעשיר את הידע שלי בנוסף לכך אני תכף יוצא לטיום קטם בעיקבות חבר שהגיע מיוון לכאן ותהיתי אם תוכלי לעזור לי למצוא אותו"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Wed Nov 20, 2019 6:35 pm

(אין ו בשם שלה)

היא מסתכלת סביבה עד שהיא מוצאת משהו שנראה סביר לשבת עליו. "לגבי המעשים שלי, אני מובילה להקה עם טריטוריה ליד ירושלים. ולגבי המסע שאתה מתכנן, לא הבנתי. תוכל להסביר?"
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Wed Nov 20, 2019 6:41 pm

"כן יש לי חבר שאני משחק איתו חתול ועכבר אני יכול להראות לך סממן שלו או מראה אבל הוא מתחבא טןב בנוסף האם יש לך המלצה לאיך להתמודד עם מטרדים, ושאלה נוספת האם את מכירה עןד טקס כלשהו שאת יכולה ללמד אותי כדי להגן על המשפחה שלי"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Wed Nov 20, 2019 6:46 pm

"זה...הרבה שאלות ולא הסבר בכלל. סלח לי על הבוטות, אבל אתה רץ בלהקה, תחת טוטם של חוכמה ותחת אלפכ מנוסה ומיומן. אני בטוחה שדם ואפר יכול לענות לך טוב ממני על כל השאלות האלה."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Wed Nov 20, 2019 6:51 pm

"כן אך אני מרגיש שדעה שנייה זה תמיד טוב בכל מקרה החבר הזה זה צייד שהרג את אבי ואני הגעתי לכאן כדי למצוא אותו ולשאלה השנייה שמעתי על טקס איתור איל קוראים לו אבן מלפשת אני חושב ואת לימדת אותי מלא ואשמח ללמוד ממך עוד.." דבריו נקטעים כאשר נטליה אוומרת האוכל מוכן
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Wed Nov 20, 2019 7:50 pm

"זה לא נשמע מאוד חברי, אלא אם מאוד לא חיבבת את אבא שלך." נראה שפרץ המידע עם מעט מאוד הקדמות זה לא משהו שדימפנה רגילה אליו או ציפתה לו. "שנאכל ונדבר תוך כדי או אחרי? בכל מקרה, את טקס אבן החיפוש אני עדיין לא יודעת, אני מקווה ללמוד אותו בקרוב. אבל לא חסרים כאלה שמכירים אותו בספט."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Thu Nov 21, 2019 10:18 am

"נטליה קבע לי חוק שאסור לי לדבר על דברי גארו סביב השולחן כדי שאזכור גם את העולם האנושי ולא רק את עולם הגארו" ויויקטוס נותן מבט מתנצל.

נטליה אומרת "אז דימפנה את נולדת בארץ? איך ננוג אצליכם לבצע חתונות? האם זה שונה בין שבט לשבט?"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu Nov 21, 2019 10:32 am

"אלה לא נחשבים דברי גארו?" דימפנה מרימה גבה. שטף השאלות באופן ברור מפתיע וקצת מוזר לה. "לא נולדתי בישראל, נולדתי באירלנד וגדלתי באיי אורקני. מה איתך, נטליה, מאיפה את במקור? העברית שלך מצוינת."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Thu Nov 21, 2019 12:39 pm

"אני נולדתי ביוון ומאז שאני זוכרת את עצמי גדלתי עם אאלה, פגשתי את ויק שם. אני בת למשפחה יהודייה והיה חשוב לההורים שאלמד את שפת הקודש בעקבות כך לימדו אותי עברית בבית. אחת הסיבות שלנו להגיע לארץ זה שויק יתגייר ונעשה חתונה יהודית בארץ"

צל בוהק מעיף מבט פוסל קצת לשלשלאות מנופצות כאשר נטליה מדברת על גיור, כאשר נראה שנטליה בכל מקרה מרגישה משהו הוא אומר "בעקבות החשיבות הרבה בשבילך החלטתי להפסיק לאכול חזיר ואני ממשיך לעשות צעדים לשם"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Thu Nov 21, 2019 1:01 pm

"מעניין..." הטון של דימפנה, לאלה שמקשיבים וטובים בהבנה של משמעות, מעביר נימה קלה של הפתעה, ביקורת אפילו אולי. "מפתיע אפילו, מדם לנוקמות השחורות. אבל אם למי שאחראי עליך" היא מסתכלת על נטליה "ולמשפחה שלך" על צל בוהק "אין בעיה עם זה..." נשמע כאילו עדיין יש לה ספקות.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics