זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

1.3 לילה. בקרת נזקים

+2
אמת נסתרת
מפתח צינורות בום טראח
6 posters

עמוד 3 מתוך 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

1.3 לילה. בקרת נזקים - Page 3 Empty Re: 1.3 לילה. בקרת נזקים

הודעה על ידי אמת נסתרת Tue Dec 03, 2019 11:38 pm

ראילאנד מרים גבה ואומר לויויקטוס בחדות: "זה ספט טוב! אין התנפלויות מעבר למה שצפוי מכל גארו! כל הלהקה אוכלת את השיט שבישלת ואנחנו פה מתאמצים שתראה את זה!"
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 878

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Wed Dec 04, 2019 1:56 am

"חבל שאני רואה את זה רק עכשיו כאשר אני בצרה ולא קודם לכן אולי כדי לעבוד על יחסי אנוש" הוא מיישר מבט לרובין "חשבתי אחרי המפגש הראשון שלנו דברים שליליים ואני שמח לראות שטעיתי מקווה שהשאר יוכיחו אותו הדבר"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

מספר הודעות : 345

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Wed Dec 04, 2019 1:20 pm

ראילאנד מהנהן אליו: "אז בהמשך לשאלה של מפתח צינורות- בהנחה ויהיה לך יום לאחר המשפט, מה תעשה אחרת?"
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Wed Dec 04, 2019 2:14 pm

"דבר ראשון אשיג משתיק קול דבר שני אנסה לומר יותר את האמת"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Wed Dec 04, 2019 2:25 pm

"אתה לא לבד בעולם, אחי. אתה חלק מלהקה וספט. צריך לדעת למי לשקר (למשל לתולע) ומתי. גארו נותנים בך אמון ותלויים בכך שתאמר אמת."

(כשהוא אומר "אחי" זה לא בקטע סלנגי אלא באמת הכוונה לאח. אח לאומת הגארו.)
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Dec 05, 2019 11:19 am

"כוחו של הזאב איננו נמדד בכוחו או בכמה חדות שיניו כוחו של הזאב נמדד על פי כוחה של להקה, של שבט ושל ספט." מפתח צינורות עוצר לרגע ושוקל כמה דברים "אני חושב שאם אתם כבר מדברים בינכם אז הצורך בי בתור מגשר על הקרע הראשון. פנים להקתי תוכלו לדבר ולהבהיר אחד לשני בתוך הלהקה." הוא מגרד מתחת לסנטר מעט "אשאיר אתכם עם כמה שאלות שניראה לי שיעזרו למקד את השיחה: ראילנד" הוא מוודא שזה באמת בסדר בגניבת מבט "ודם ואפר: דרך הפעולה של צל בוהק הייתה דבר שהגעתם אליו להחלטה יחד? אתה בתור בטא וראד בתור אלפא ידעתם שזה התכנון?" הוא מביט בנוחכים ומפנה מבט אל צל בוהק "צל בוהק, אתה חושב שהיית יכול לעשות משהו שונה בכדי שהאלפא והבטא שלך יעזרו לך בגיוס גארו למשימה?" הוא עוצר ומביט בכלל חברי הלהקה "שאלתי את ראילנד לא מזמן מה מאחד אתכם כלהקה, התשובה שלו הייתה שאתם רצים אחרי ידע וסודות שנמצאים במקומות רבים, תקן אותי אם אני טועה." ממתין לרגע "מה יקרה ביום בו תפגשו בסוד שגורם לכם לפילוג פנימי בין חברי הלהקה? הרי יש ידע בעולם שאומות נלחמות עליו עד היום. מה יגרום לכך שאתם לא תתפלגו בעקבות גורם חיצוני? מה הוא הלב הפועם של הלהקה, שלא משנה מה הגורם שמגיע מבחוץ גורם לכם להמשיך לנוע מאוחדים? מה הכוח שגורם לכם לזוז כלהקה ולהיות שלם שגדול מסך חלקיו? להקה היא רדיפה אחרי רעיון משותף יחד. מה גרם לכך שחבר להקה יחליט שהוא לא פועל יחד? מתי אתם שומרים בבטן ולא אומרים את הדברים בצורה ישירה?" הוא שותק שוב לרגע.
"אתם רוצים שאשאר להקשיב ובמקרה הצורך אכווין שוב?" שואל ברצינות רבה.
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Thu Dec 05, 2019 12:23 pm

"יש לי שאלה אחת אליך רובין: מה הכוח המאחד של מטרופולין? מה הכוח המאחד של הספט? מה הכוח המאחד של השבט שלך?" הוא מביט בסקרנות רבה בנימת קולו יש כנות חדה "האם יש צורך לחשש אצליכם עמו אצלינו ואני לא מדבר בהכרח על הסיטואציה הנוכחית אלה בכללי?" הוא מסתכל על הגור ואומר לו "רובין הוא גארו מכובד אבל אם יש לך דרך להגיע לכבוד כמו שלו אך על ידי סטירה של מילותיו האם תקבל את ההצעה?" וברגע שהוא אומר את זה הוא מתרחק מרובין מספר צעדים כך שיוכל לעשות שייפדאון כדי לא להיפגע מהמכה של רובין
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Thu Dec 05, 2019 12:49 pm

"כאשר ויויקטוס הגה את הרעיון למבצע סיפרתי על זה לראד והוא עדכן את אוייב התולע. לא היינו פועלים בלי לקבל ממנו אור ירוק."
הוא נותן מבט קר בויויקטוס: "ללא קשר מה ויויקטוס מרגיש בנושא."
"גארו אחרים אכן התעניינו במבצע הזה אבל כלהקה ממש לא הייתה החלטה משותפת."

הוא עוצר רגע ואומר לויויקטוס: "אל תשנה את הנושא עכשיו! אני רוצה לשמוע את התשובה שלך לשאלות של רובין קודם כל!"
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Thu Dec 05, 2019 2:42 pm

"בסופו של דבר אנו רודפים אחרי ידע. יגע בצורתו הבסיסית הוא נייטלראלי אין לי דעה או איפה עמדותינו יהיו אחרי שנשיג את הידע מה שאני יודע זה שהידע הזה חשוב לשימור." הוא מסתכל על רובין "אתה אמרת ובצדק שיש ידע שמפלג את האומה אך זו תגובה של האומה אם נניח את התגובות שלנו בצד אני חושב שזה דבר מגבש ביותר לרדוף אחרי ידע" מסתכל אל שאר חברי הלהקה "ברגע שהצעתי להשתמש בחקיינים היינו שנועים במחלוקת אך הגענו להסכמה אותו דבר היה ביני לבין אוון כאשר הרקדן הציע לנו כסף כדי שנרד מהעניין ואנו עדיין מחוברים אליו. איני חושב שנתפצל אבל אני חושב שחילוקי דעות זה טוב כל עוד הם נסגרים מהר ולא מחריפים. גם כאשר עשיתי משהו שלא הכי הסכמתם איתו בהתקפה אתם עדיין עומדים מאחורי ולכן אניחושב שההבנה שלנו של מה זה להקה לא מעורארת על ידי הנקודות של מפתח צינורות בום" מחייך אל רובין "הנההתשובה שלך ועכשיו לשאלתי אליך מה התשובה?"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Thu Dec 05, 2019 3:50 pm

"אנחנו עומדים מאחוריך כי אנחנו להקה, זה נכון", אומר לו ראילאנד קצת בכעס, "אבל התלהקנו מראש בגלל החברות שלנו מאז שנפגשנו ביוון!
שקרים, הסתרות ואי-שיתוף במידע בינינו כמו שעשית עד עכשיו, ואין לי מושג מאיפה זה בא כי כשהכרנו אתה לא היית כזה, הורסים את החברות ואת הלהקתיות שלנו!"
"ודבר שני, מה אתה כזה לחוץ לשמוע את התשובה של רובין? היא לא ארנבת. היא לא תברח. גם ראד ואאלה צריכים לענות לו קודם. הוא שאל את כולנו."
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Thu Dec 05, 2019 6:03 pm

מפתח צינורות עוצר ונושם פעם אחת עמוק "שמע, אני באתי הנה כדי לגשר על קרע שלטענתך לא אמור להתקיים בעולם האידיאלי של אם ידע היה ניטראלי, ואם תניחו את הדעות האישיות שלכם בצד ואם נחיה בעולם דובוני אכפת לי ותמיד תאמרו על מה הדעות חלוקות ותסגרו את הדברים מהר." כל אם נשמע באותו טון מעט גבוהה יותר ומעצבן "אני אתן למציאות לדבר. כמה זמן עבר מאז ההתקפה על הקיירן? כמעט חצי חודש? כמה זמן עבר מאז החקירה שניהל עוקד החטאים ונתפסת בזה ששיקרת? כמה זמן אתה שומר בבטן את הכעס שלך על חוסר העשייה שלכם אל מול החקיינים? כמה זמן ראילנד כועס עלייך בצורה הזו על מעשים רבים שאתה עושה?" הוא עוצר לרגע
ומדבר באיטיות והקול שלו צובר מעט מתח ומהירות ככל שהוא מדבר "אני גארו מ-ש-ע-מ-ם! אני קם בבוקר לפני השמש, אני מודה להליוס, אני רץ 15 ק"מ עם הגור ברחובות חיפה." מתגבר מעט "אני הורג תולע בעיר חיפה ואני מיעץ ומלמד כמה שיותר גארו" את המילים הבאות הוא אומר אחת אחת "כי מחר-אני-מת." פאוזה קצרצרה "כל יום אני מתעורר ונושא בליבי את המחשבה הזו 'מחר אני מת. היום אני חייב להספיק הכל'" הוא מביט בך במבט בוער, לא בכעס אלה בתשוקה לחיים "אתה חושב שהזמן שלך יקר? תחשוב כמה יקרה לי השעה וחצי שאני מבלה עם הלהקה שלך כשאני יודע שמחר בבוקר אני קם, יוצא לרוץ ואיזה בן זונה עם סכין כסף פותח לי את הצאוור. וכשאני שוכב שם והטיפות האחרונות של הדם ניגרות מהצאוור שלי אני רואה את השעות האחרונות שהיו לי- במקום ללמד את הגור דבר נוסף על אומת הגארו, או לסיים להכין את הפטיש שאני מגלף כבר שבועות, או פשוט לשבת עם הלהקה שלי ולעשות על האש כשאנו מתכננים את הפעולות שלנו יחד ואני לומד מהם והם מלמדים אותי ואני גדל עוד קצת והם גדלים" הוא עוצר "במקום כל הרעיונות הנהדרים האלה העברתי את השעות האחרונות בחיים שלי בלהתקנן איתך על מה אני חושב או למה אני או אתה טועים" מעט זעם נודף ממנו כעת מפתח צינורות נושם עמוק פעמיים.
"אני כאן כדי לשמוע את דם ואפר אומר את דעתו על השקרים שסיפרת במהלך ההתקפה על הקיירן ואת דעתו על איך תבנו את הלהקה בעתיד ואני כאן כדי לשמוע בדיוק את מה שראילנד עשה עכשיו, אני כאן כדי לשמוע אותו כועס עלייך ומוכיח שהוא אוהב אותך כמו אח גם כשהוא כועס עלייך וגם כשהוא לא מסכים איתך ושחילוקי הדעות הם בריאים אבל הם לא דוחפים אף אחד מכם לפעול בצורה שמחרבנת על השאר בלי הכנה לכך מראש ולשמוע גם אותו מספר איך תבנו את הלהקה בעתיד.
ואני כאן כדי לשמוע אותך מספר ללהקה שלך מה גרם לך לחרבן עליהם בלי שום הודעה מראש ועל הדרך כמעט לפגוע באחד מהם עם הנשק שלך. ואיך אתם בונים את הלהקה בעתיד ואני כאן כדי לשמוע את הצל הנעלם מדברת בפעם הראשונה לידי כי היא יושבת ושותקת פה כבר איזה חצי שעה. אז כן אני מבטיח לך את התשובות ל-מה מאחד את מטרופולין, מה מאחדד את ספט ישראל, מה מאחד את שבט מכרסמי העצמות, ואם ממש תרצה אז גם את מה שבעיני מאחד את אומת הגארו. אלו הן תשובות שתשמע עד סוף הערב הזה. אבל בשלב הזה, תרפא מהתרחנות הצעירית והמשעממת הזו של 'אני ההכי צודק וכל אלה שסביבי טיפשים כסילים שלא מבינים עד כמה אני חכם וגיבור וצדק'." הקול שלו ציני ורושף בשלב הזה "תוציא אותי ואת הגור ממעגל השיחה. כמו שאמרתי הגיע השלב בו מעגל השיחה שייך לחברי הלהקה סודות הדרכים." טון שמבהיר שהוא לא מצפה לתשובה או להתחכמות כלפיו "אל תענו לי על השאלות ששאלתי תענו עליהן אחד לשנייה. ותנו לדם ואפר את זכות הראשונים כראוי לכך שהוא הפאקינג אלפא של להקת סודות הפאקינג דרכים" שותק שתיקה רועמת ומשלב את ידיו, אין בכוונתו לענות עוד אלה אם יפנה אליו האלפא שלכם.
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי פרא Thu Dec 05, 2019 7:25 pm

ווילד חולף מרווח את ההודעה של מפתח צינורות בום כדי שיוכל לקרוא את ההודעה. נא לא לשים לב לווילד, גם ככה הוא כמעט ולא קיים בעולם הזה
פרא
פרא
Celestine
Celestine

מספר הודעות : 8065

https://garou.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ראד, דם ואפר Thu Dec 05, 2019 10:27 pm

[[הי , מצטער על העיקוב בתגובה, לפעמים היה לי רעיון לומר משהו אך אז הייתי צריך להתרחק מהמחשב וזה המשיך הלאה. אנסה לענות על הרבה כי הרבה נאמר עד כו]]

ראד מקווץ גבותיו ונד לשלילה בתגובה למשהו שויויקטוס אמר אך נראה שבדבריו של רילאנד [על כך שהלהקה מאחוריו ומנסה לעזור לו] מהדהדים אצלו באופן נכון והוא מהנהן לדברים הללו לאשור.

למול שאלותיו של רובין ואז כעסו הוא יפנה אליו ויגיד ''ראשית כל מפתח צינורות, אני מודה לך מאוד הזמן והאנרגיה שאתה משקיע, על החוכמה והרצון לגשר, על כך שלמרות שיש לך עוד הרבה דברים לפעול בהם בחרת להיות כאן'' דבריו הם כנים, הוא משתהה עמם לכמה שניות לפני שיביט לעבר ויויקטוס כמתחיל לענות ''לא, לא ידעתי שיעשה זאת,  ויויקטוס הרבה פעמים לוקח על עצמו את האחריות של לפעול ולעשות, לחקור ולגלות בדרך שהוא רואה לנכון, גם בסיכון עצמי גבוהה [יש מידה של הערכה מדודה בקולו של ראד] אך לפעמים [מבטו נע לרובין] הוא איננו מצליח לחשב את כל התוצאות של פעולותיו, מסכן עצמו ולפעמים אחרים, השקר שסיפר באמצע קרב לבן שבטו סיכן את הקיירן'' הוא מביט בויויקטוס ''אני חושב שלשקר לפילדוקס שחוקר אותי הוא דבר בזוי, האמת, גם עם היא מביכה או שנולדה מחוסר הבנה עדיפה משקר – על כמה וכמה כאשר אנחנו כולנו קשורים תחת העורב הדורש חלוקת מידע כנה בין הרצים מאחוריו. גם לשקר יש מקום אך שם זה לא המקום שלו'' הוא עוצר לרגע לפני שימשיך, מסובב את אחת מכתפיו כמשחרר אותה, ממשיך ועונה לרובין  ''...אני מאמין שצריכה להיות כנות ושקיפות בין חברי להקה, הגישה שלנו כלפי כל סוד צריכה להיות אחת וגם עם יש סוד שלא אוכל לספר עליו לבני להקתי אמצע מה כן אוכל לספר להם עליו באמונה שהם מבינים שיש דברים –למשל מהשבט- שלא אוכל לספרם ובאמונה שהם יכולים לבטוח בי שסוד זה לא יסכן אותם או את האומה בכך שיישאר כסוד.... ולגבי דברים שנשארים בבטן... זה הוא טבעם של סודות לפעמים אך אני מאמין שכל דבר עם מספיק טיפול וקשר יוכל לעלות לפני השטח, כמעט בכל דבר ניתן לגעת, לא משנה כמה משהו כואב או מעווט ומשונה.''

הוא מפנה את מבטו הקר חזרה לעבר צל בוהק ואומר עם מעט נהמה ''למה אתה כל כך מפחד מהמכות של מפתח צינורות? אתה גארו והוא הומיד כרגע... למה אתה כל כך דואג מהביקורת שלו שאתה משתמש בכנפי הינשוף בכדי לנסות להתרחק ולהימנע ממנו כל הזמן? .... וכן – היה לנו חילוקי דעות במאבק כנגד החקיינים והמחיר ששילמנו שם היה יכול להיות כבד יותר מכל תועלת אך צלחנו דרך אותן מחלקות מתוך הרצון לגעת באחר, לבנות אמון בין אחד לאחר. '' הוא נושף באפו לאט ועם פנים קודרות משהו  ''וכן, יש בי הרבה שעדיין מעריך אותך, שרוצה שתמשיך לרוץ לצידי, שיודע שיש לך ראש חריף וערום גם עם גאה מפעם לפעם. ''

אוף פלי – יש סיבה שראד לא מסביר מה עשה למען המלחמה בחקיינים... זאת בעיה שמקורה באופלי...
ראד, דם ואפר
ראד, דם ואפר
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 3030

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גריז Fri Dec 06, 2019 12:21 am

אאלה עומדת בצד, זועפת. כשפותחת את פיה שומעים כאב בקולה, "אתה משקר ואתה מרמה ועכשיו הכל חוזר אליך פי כמה. וגם נטליה תשלם את המחיר על הגאווה שלך. אם אין לך הגינות להיות כנה לפחות עם חברי הלהקה שלך כדאי שתיתן מבט טוב טוב במראה לפני שתתחיל להאשים גארו אחרים. אני האמנתי שאתה יודע יותר טוב מלסכן את כולנו בתוך השטויות שלך. למה אמרת שהכפילים עשו את זה אם זה לא נכון? אני פשוט לא מבינה איך אתה משקר במצח נחושה לספט."
היא פונה למפתח צינורות בום ואומרת לו, "אני מאמינה שוי עשה מה שעשה מבלי להתחשב בתוצאות כי האמין שהמטרה מקדשת אותן וכל מה שהוא עושה לפחות לדעתו, זה לטובת גאיה. אני מקווה שאם הוא יחיה כדי ללמוד מהשקרים שלו הוא ידע לעשות דברים בדרך הכנה ופשוט להודות בטעויות שלו. אני מבינה את הראייה שלו את מה שעשה למרות שאיני מסכימה עם הדרכים הרעות שלו ועם השקרים שטווה כשנשאל על מעשיו ודבריו. אשמח אם לא ישפטו את שאר הלהקה על פי הטעויות של גארו אחד. מה היה עולה בגורל גאיה אם כל גארו צעיר שעושה טעות היה מת?"
גריז
גריז
עם גאיה

מספר הודעות : 273

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Fri Dec 06, 2019 12:30 am

מפתח צינורות מסמן בידיו שהוא לא חלק מהשיחה כדי שתפנו אחד כלפי השני ולוקח עוד מספר צעדים לאחור להבהיר שהוא לא יותר מצופה מהצד נכון לעכשיו (הוא ממש עומד במכוון מחוץ למעגל/ צורה בא עד עכשיו ישבנו ודיברנו)
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Fri Dec 06, 2019 12:35 am

ראילאנד אומר לאאלה (טון דיבור של תהייה וסקרנות): "העלית נושא שנוי במחלוקת. מצד אחד זה לכאורה הגיוני שלא לשפוט את הלהקה על טעות של גארו אחד. מצד שני, אנחנו יצורים להקתיים כך שכל טעות של בן להקה בהכרח תשפיע על שאר הלהקה. אלא אם כן את מתכוונת לכך שלא ישפטו אותנו באופן אקטיבי? אבל שימי לב שבכל מקרה כולנו משלמים את המחיר על מעשיו של וי."

אמפתיים:
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ראד, דם ואפר Fri Dec 06, 2019 7:17 am

ראד נד לעבר אאלה בהסכמה מסוימת ומביט בויויקטוס
האם מרלין שם?
ראד, דם ואפר
ראד, דם ואפר
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Fri Dec 06, 2019 7:38 am

לא
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גריז Fri Dec 06, 2019 7:44 am

"מה שהתכוונתי היה שעל טעות אחת כזאת לא מתאים עונש שווה ערך לאם עשה מאה טעויות. אתה מבין?"
גריז
גריז
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Fri Dec 06, 2019 9:28 am

"אני לא מבין דבר אחד אתם אומרים שאתם איתי, בכל זאת אף אחד לא הניד אצבע כאשר רובין הרביץ לי"
הוא מסתכל על רובין במבט מלאה תהיה ולאחר פאוזה קצרה אומר "אז מה תעשו אם אגאתון יקיים את ההבטחה שלו? מה תעשו אם השבט ייתבע את שלו? עדיין תהיו לצידי?"

נערך לאחרונה על-ידי ויויקטוס 'צל בוהק' בתאריך Fri Dec 06, 2019 9:32 am, סך-הכל נערך פעם אחת
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גריז Fri Dec 06, 2019 9:31 am

אאלה נראית עכשיו כועסת שלא אמרת שיש איום "איזה הבטחה?"
גריז
גריז
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ויויקטוס 'צל בוהק' Fri Dec 06, 2019 9:35 am

בקול תמים לחלוטין ויויקטוס אומר "שאם תוצאות המשפט לא יהיו לרוחו של האלפא הוא יהרוג את כולנו"
ויויקטוס 'צל בוהק'
ויויקטוס 'צל בוהק'
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Fri Dec 06, 2019 10:04 am

מפתח צינורות נעמד ממקומו זעם עולה מגופו "אין לך זכות לקרוא לי בשם שלי. זו פעם שנייה שאתה עושה את זה. עשה זאת שוב ואדרוש את הלשון שלך כאות להתנצלות" הוא עוצר "בנוסף אני לא מאמין לאמירה שלך בנוגע לאלפא זו לא הדרך בא הוא עובד. אני שולח כרגע את שלג אפור שישאל אם אגאתון אמר שיהרוג את כל הלהקה שלכם"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ראד, דם ואפר Fri Dec 06, 2019 10:22 am

יובל אמר שהוא נוטה להתבלבל בשמות של אנשים, מכיר את זה אישית - אופלי

ראד נראה גם מטיל ספק באמירה אך יפנה בינתיים ויגיד דבר אחר
''אתה לא גור ויויקטוס, מפתח צינורות הוא בעל תפקיד בספט ובהחלט לא גור גם כן,
אתה מתחצף אליו - והוא ראה לנכון להביע את הכעס שלו אך הוא לא תקף אותך עם כסף - או עם בני להקתו - או  עם טלפיים, הוא עשה זאת בעודו בהומיד עם אגרוף על מה שהוא תפס כמענה ראוי לעלבון ונראה שגם אתה חושב כך עם במקום להתקיף אותו צעדת לאחור - יש לנו מספיק כבוד כלפיך בשביל שניתן לך לעמוד מאחורי דבריך ומעשיך אך ונמשיך לעמוד מאחוריך כגיבוי עם יהיה בכך צורך''
ראד, דם ואפר
ראד, דם ואפר
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אמת נסתרת Fri Dec 06, 2019 10:43 am

עכשיו גם ראילאנד מתרגז שוב, הזעם עולה ממנו והוא אומר בטון שקט: "עקרו לך את הציפורניים וכיבו לך שם סיגריות. עוקד החטאים אמר שלא התרגשת מזה. עכשיו אתה מתבכיין על מכות שטוחות כאילו שמפתח צינורות שוחט אותך עם קלייב ואנחנו לא עושים כלום. תאמין לי שאם הוא היה חורג מההתנהגות המותרת כבר היינו עוצרים אותו."
פאוזה קטנה אך הזעם לא נרגע. טון הדיבור של ראילאנד יורד עוד קצת והוא אומר בשלווה מאיימת:
"Thou shall not suffer the people to tend thy sickness"
אמת נסתרת
אמת נסתרת
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 3 מתוך 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

חזרה למעלה

- Similar topics