זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התולע תוקף מאחור- אכילס וחופש, 8.3

3 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

התולע תוקף מאחור- אכילס וחופש, 8.3 - Page 2 Empty Re: התולע תוקף מאחור- אכילס וחופש, 8.3

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Mar 09, 2020 1:03 am

כמה הבעות מתחלפות די מהר על הפנים שלה ואז היא חוזרת לנייטרליות זהירה. "שלום." היא לא נשמעת משוכנעת בזה במיוחד. "שלשלאות מנופצות, פילודוקס פוסטרן לפיאנה, אלפא ללהקת חולי ירח הרצה אחרי פיבי, שומרת האדמות של ספט ישראל. ואתה?"
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

התולע תוקף מאחור- אכילס וחופש, 8.3 - Page 2 Empty Re: התולע תוקף מאחור- אכילס וחופש, 8.3

הודעה על ידי אכילס Mon Mar 09, 2020 1:05 am

"אכילס, א'ארון, פוסטרן, אוקטנה" הוא אומר בשקט לפני שמשתתק חזרה ונותן לה להוביל את השיחה.
אכילס
אכילס
עם גאיה

מספר הודעות : 1555

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Mon Mar 09, 2020 2:06 am

חופש עומדת בין השניים ונראית די דרוכה. מבטה עובר ביניהם בדאגה.
"אנחנו מכירים עוד מעיראק. זה סיפור ממש מצחיק למען האמת..." היא מגחכת, לא כמו שמגחכים על משהו מצחיק.
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

מספר הודעות : 1422

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Mar 09, 2020 8:01 am

"אני שמעתי את הסיפורים המצחיקים שלך, רובם לא מתאימים בספרי בדיחות." ההצגה נראה שקצת מפתיעה אותה, אבל לא מאוד. הגישה הכללית שלה לא עוינת בגלוי. "נשמע שהרבה גארו עוברים בעיראק. מה מביא אוקטנה כל הדרך למזרח התיכון?" השאלה לא מופנית לאחד מהם באופן ספציפי.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Mon Mar 09, 2020 8:05 am

"כן.... את האמת שגם אני חשבתי שהוא ספירלה וניסיתי להרוג אותו." חופש מודה באי נוחות רבה. "אולי זה לא כזה מצחיק."
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Mar 09, 2020 8:13 am

"רגע, אתה התולע שכולנו חיפשנו בנרות לפני יומיים? לא פלא שהעכברים לא התריעו על כלום. לא יכלת לשלוח רוח? להרים טלפון ? הודעה מהמקום האחרון שהיה יכול לאשר שאתה לא האויב? יש לנו אוקטנה בספט." היא נשמעת קצת כועסת על כל העניין.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Mon Mar 09, 2020 9:27 am

"הבנתי לפי התגובה שהרוח לא הגיעה..." נראה שיש איזשהו תסכול בקול שלו אבל זה מה יש והוא מקבל את זה.
"נסגתי, חשבתי, מנסה ליצור קשר אחרת. לא אויב של גאיה. מנסה לעזור נגד תולע".
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Mar 09, 2020 11:46 am

"אתה מריח כמו גארו ומריח כמו מטיס אבל אני לא יכולה לזהות תולע כמו תאורגים." היא מושכת כתף. "מצד שני, רוחות שמתריעות על כאלה דברים היו תופסות אותך לפני ששר הטקסים היה שם לב שאתה בדרך, אם היית תולע. נצטרך לבדוק את זה, כן? מאיפה באת? מישהו בצד השני יוכל להמליץ עליך?"
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Mon Mar 09, 2020 11:54 am

"אני יכולה לנסות לתפוס חבר'ה שמכירים אותך מעיראק אם צריך."
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Mon Mar 09, 2020 4:57 pm

"אמממ... אבל את היחידה שאני מכיר מעיראק שעוד נושמת" הוא אומר לגבי במעט מבוכה אבל תודה על הנסיון.
הוא פונה לדימפנה "באתי מרחוק, מזרח רוסיה, ממקום בין קנדה לקוטב הצפוני, מקאיירן אבן הרוח Spirit Stone Caeren" (מדובר בקאיירן שבטי של האוקטנה שיודעים על קיומו אבל המיקום שלו הוא סוד שבטי, יש השערות).

"אני יכול לבקש רוח מספט בצ'רנוביל, אבל ייקח לה זמן להגיע בטח בתקווה שלא יסכלו אותה בדרך"
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Mar 09, 2020 5:25 pm

"מזרח רוסיה, קנדה, הקוטב הצפוני?" היא עושה פרצוף. "יש שם טלפונים? טלפונים מהירים יותר מרוחות. ובטוח יש שם מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו שיכול לאשר לנו מי אתה ומה עשית, בשביל זה יש גאליארדים באומה. יש בספט גארו עם קשרים ברוסיה שיכולים לבדוק כאלה דברים. בכל מקרה..." היא עושה תנועה של 'עזבו את זה לכרגע' בשתי ידיים. "עוד לא הסברת למה הגעת דווקא לפה."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Mon Mar 09, 2020 5:45 pm

"מממ לא שאלת. קאיירן ושבט שמעו הרבה דברים מוזרים מתרחשים פה, קאיירן עסוק, שלח אותי לבדוק, אם צריך, לעזור".
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Mar 09, 2020 5:46 pm

"שאלתי. מה למשל שמעתם? ואיך?"
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Mon Mar 09, 2020 5:51 pm

"הייב בעזה, הרבה אבידות, דרקונים ירוקים, מוקד נפילה של טוטמים ועוד. גליארדים מספרים, אוקטנה לוחש ומי שרוצה מקשיב"
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Mar 09, 2020 6:35 pm

"היו דרקונים ירוקים. עכשיו יש פחות." היא אומרת בסיפוק מסוים. "והיו גם טוטמים שנפלו או ניסו להפיל." עם הרבה פחות סיפוק. "וכן, איבדנו שורה של גארו מוצלחים תוך כדי שהכנסנו מכה רצינית להייב. אני די בטוחה שעל כל אחד שלנו נפלו לפחות שלושה שלהם. אפשר...להציג אותך לבכירים בספט. עם עבודת הכנה לפני. התחלת רע, אני חושבת שאתה יודע את זה לבד. מכאן כנראה אפשר רק לעלות."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Mon Mar 09, 2020 6:40 pm

הוא מושך בכתפיו "אם את חושבת שזה נכון ולא ינסו להרוג אותי הפעם, טוב"
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Mon Mar 09, 2020 7:08 pm

חופש מתקרבת לדימפנה. 
"הוא יצא בסדר גם בכל הבדיקות שלך, כן?" היא אומרת בשקט.
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Mar 09, 2020 7:38 pm

"כן, אבל אני לא נוהגת לסמוך על מתנת גילוי אמת. יש יותר מדי דרכים לעקוף אותה." היא עונה באותו שקט, ומוסיפה יותר בקול רם, "אני אגיד לך לבוא רק אם יהיה סיכוי סביר שלא יהרגו אותך, כלומר אחרי שנדבר עם האלפא והבטא ונוודא שזה לא יקרה לפני שתפתח את הפה." היא כוללת את חופש ב'נדבר' במחווה של יד אחת.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Mon Mar 09, 2020 7:44 pm

"נשמע הגיוני, אוכל לחזור לכאן עוד 24 שעות לתשובה"
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Mon Mar 09, 2020 7:52 pm

"48 שעות, אני מתכננת לצאת לריצה דרומה מחר ולא בטוחה שאחזור תוך יום."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי גבי "עמק השווה" יוסף Mon Mar 09, 2020 7:53 pm

חופש נשמעת די מרוצה מהפתרון. היא מחייכת אל אכילס, ולפני שכולם נפרדים לדרכם, ניגשת למשוך אותו לחיבוק חם.
גבי
גבי "עמק השווה" יוסף
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אכילס Mon Mar 09, 2020 7:54 pm

הוא מהנהן לדימפנה. נראה שהמון זמן לא חיבקו אותו ולרגע הוא שכח מה אמורים לעשות. לאחר כמה שניות הוא מתעשת ומחבק חזרה
אכילס
אכילס
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics