זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קרקע שרופה - נזק היקפי והרמוניה בשיחה

4 posters

Go down

קרקע שרופה - נזק היקפי והרמוניה בשיחה Empty קרקע שרופה - נזק היקפי והרמוניה בשיחה

הודעה על ידי נזק היקפי Mon Nov 02, 2020 8:44 pm

ביום ראשון לקראת צהריים נזק היקפי יגיע אל הרמוניה, יש שקים שחורים מתחת לעיניו ובגדיו מריחים כמו שילוב מוזר של אלכוהול, עשן ודם.
"הנני" אומר כשמבחין בה
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

מספר הודעות : 186

חזרה למעלה Go down

קרקע שרופה - נזק היקפי והרמוניה בשיחה Empty Re: קרקע שרופה - נזק היקפי והרמוניה בשיחה

הודעה על ידי הרמוניה Mon Nov 02, 2020 8:52 pm

הרמוניה יושבת בפיזי ליד אחד השולחנות באזור האורחים, יש מולה ספר ביולוגיה לתיכון והיא קוראת אותו, לועסת קצה של עיפרון תוך כדי. היא מרימה את הראש שהיא שומעת אותו מתקרב. "הבנת מה הייתה הבעיה באופן פעולה שלך? או שאני עדיין צריכה להסביר את זה?" היא שואלת אותו, בוחנת אותו תוך כדי.
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

מספר הודעות : 2623

חזרה למעלה Go down

קרקע שרופה - נזק היקפי והרמוניה בשיחה Empty Re: קרקע שרופה - נזק היקפי והרמוניה בשיחה

הודעה על ידי נזק היקפי Mon Nov 02, 2020 9:22 pm

"אשמח להסבר"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Mon Nov 02, 2020 10:09 pm

"טינפת את האדמה של הקיירן עם חומרים כימיים. התחלת שרפה עם אש לא רגילה ומוזרה שיכלה להתפשט ולפגוע באזורים בקיירן."
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 1:11 am

"אם היית קוראת כימיה במקום ביולוגיה יכול להיות שהיית יודעת שהכל מסביבנו זה כימיה" נזק היקפי אומר בחצי חיוך "הכל מסביבנו זה מולקולות, הכל זה כימיה.
כל דבר שיש לו מאסה והוא תופס מרחב הוא חומר, חומר עשוי מחלקיקים, והחלקיקים הם מולקולות ואטומים או אפילו דברים ברמה הסאב-אטומית כמו פרוטונים, אלקטרונים ולפטונים.
לכן כל דבר שאת יכולה לטעום, להריח או לגעת בו עשוי מחומר ועל כן הוא כימיקלי.

חמצן לדוגמא זה כימיקל, תרכובות אלכימיות זה דברים שעשוים מכימיקלים, לדוגמא מים.

האש המוזרה זה סה"כ שילוב של חומר שמופק משמנים גסים וחומר אחר שמופק משמן קוקוס ואז זה בא במגע עם אש...

לגבי פגיעה בקיירן, בעוד אני באמת נזק היקפי, אני גם באמת מיומן ומנוסה בעבודה עם החומרים האלה וכשנלחמתי בחיבוק דוב אז דאגתי שהפגיעה תתמקד בו ולא בקיירן, רחבת התיגרים מצופה ממנה להפגע במהלך תיגרים, בשביל זה יש רחבה ולא עושים תיגרים בכל מקום בקיירן.

אני משאר שתעלי את נושא הנשקים החמים ושאסור להשתמש בהם בשטחי הקיירן, אבל תופתעי לגלות שלהביור אינו נחשב נשק חם כי אינו משתמש באבק שריפה ואינו פולט קליעים או חיצים קינטיים מכל סוג שהוא, להביור נחשב כלי הצתה מרחוק" נזק היקפי נראה נלהב ממש להסביר מדע ונשקים, כמעט כמו ילד קטן שמספר על הצעצוע האהוב עליו "גאיה בירכה אותנו בעולם כל כך מורכב ומעניין, למה שלא נחקור ונשתמש בו למאבק שלנו כנגד כל אויביה ולצורך יישוב מחלוקות אלימות בינינו?"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Tue Nov 03, 2020 8:37 am

"אני לומדת גם כימיה. רב החומרים לא ממיסים לי את האדמה. לא אכפת לי איך להביור עובד ואיך האש בתוכו עובדת כרגע. אכפת שזה לא יהרוס את האדמה שאני פועלת לטפח. אין לי בעיה שתשתמש בחומרים האלה, ומעבר לכך, יש המון שאשמח ללמוד. אבל לא בשטח של הקיירן. הפיזי משפיע על האומברה ולהפך, והחומרים האלה עלולים לגרום לתוצאות לא רצויות." היא מסבירה בתקיפות.
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 10:19 am

"הפגיעה הייתה בשטח שבתוך רחבת התיגרים, ואני סקפטי שאת יושבת ומגדלת חמניות באמצע הרחבה.
האש כובתה מהר, ואם לעבור על האדמה עם מגרפה אז היא תהיה ישרה ובסדר גמור." נזק היקפי אומר בעודו שם ידו על פניו
"הנזק שבוצע הוא מינורי, במיוחד כי קצת אדמה נפגעה, זה לא שונה מכל המכות שהקרינוסים האחרים הולכים פה"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Tue Nov 03, 2020 10:55 am

"לא, אני מגדלת חמניות 50 מטר ליד" הרמוניה אומרת ומצביע לכיוון החלקה הקטנה שצמחים מתחילים לצמוח בה, אם יש לו ידע בבוטניקה הוא יזהה שאלו אכן חמניות. "הימצאות של החומרים האלה יכולה להשפיע על האומברה בקיירן"
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 11:16 am

"ורואה? הן לא ניזוקו.
לגבי השפעה באומברה, ביום שבו זה ישפיע באומברה - אני אהיה הראשון לבוא ולטפל בזה, תאמיני לי.
חוצמזה חרמש דמים כבר החליט שאני לא עושה יותר תיגרים בשטחי הקיירן, אני סקפטי שאני אשתמש בחומרים שלי פה שוב."
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Tue Nov 03, 2020 2:50 pm

"ביום שזה ישפיע באומברה אתה תהיה עסוק בלהשפט בזמן שגארו חכמים ממך ומנוסים ממך יטפלו בזה." היא עונה בעניניות. "אתה באמת כל כך טיפש שאתה לא מסוגל לראות את הפגם הנוראי בפעולות שלך?" הרמוניה נשמעת תוהה, בוחנת אותו.
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 4:01 pm

"להשפט על מה? איני עברתי על שום חוק" עונה קלילות "וזה מאד אירוני שאת או כל אחד אחר פה קוראים לגארו אחרים טיפשים כי הם עשו משהו שהוא לא לראות עיניכם." אומר בטון משועשע "עכשיו בואי נהיה ענייניים, מה את רוצה? לתקן את הנזק שעשיתי? אין בעיה, אני הביא בוץ חדש לרחבת תיגרים. את רוצה אני הביא תאורג' שיעשה טקס טיהור לכל מקרה כדי להוריד לך חששות מהלב? גם אין בעיה, קיבלת. עוד משהו? כי כרגע השיחה הזאת חוזרת על עצמה ועוד לא הבאת לי טיעון אחד שמחזיק מים ויש בו הגיון, אלה רק מלא משפטים שמתחילים ב"אם" ובהעלאת תיאוריות אשר לעולם לא הגיעו לכדי קיום.
אז בואי נחסוך לשנינו את הזמן, תגידי בדיוק מה את רוצה, ואז כל אחד יחזור לעניינים שלו."
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אגאתון אדוות המעשה Tue Nov 03, 2020 6:16 pm

אפשר לראות ברקע השיחה לפחות את אגאתון בלופוס על חומת המבצר צופה לכיוונכם.
אגאתון אדוות המעשה
אגאתון אדוות המעשה
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2969

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Tue Nov 03, 2020 6:18 pm

הרמוניה נראית עצבנית, היא נעמדת במקומה, נמתחת ומשתנה לצורת הגלאברו. "יש לך הזדמנות אחת להתנצל על היחס המזלזל שלך לבעלי התפקידים ועל העובדה שסיכנת את הקיירן"
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 6:29 pm

"איני זלזלתי בבעלי התפקידים, ואיני סיכנתי את הקיירן.
כשומרת אדמות את יכולה לבקש מלוכד האמת לשפוט אותי על כל דבר שעשיתי שאת חושבת שאינו בסדר, ולוכד האמת ימצא את הדין עימי לפי ראות עיניו ובהתאם לתפקידו.
את יכולה להחליט שאת מתנהגת כפי שמצופה מחבר היררכיה מתפקדת או שאת יכולה להחליט שאת עושה מה שבא לך ועל הדרך גם דורכת קלות על הסעיף בליטאני שאומר שעלייך לכבד את מי שמתחתייך, ככה או ככה אני את שלי אמרתי.
עכשיו אם בא לך להיות גם המאשים גם השופט וגם מבצע הגזר דין, את מוזמנת לעשות זאת." הוא אומר ואז נעמד עם ידיים מושטות לצדדים
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי הרמוניה Tue Nov 03, 2020 6:48 pm

הרמוניה בוחנת אותו לרגע, שקטה ושקולה. "צא מהקיירן מיד. אני אוסרת עליך להכנס לשטח הבון עד שאתה מבין את הטעות שלך ומתנצל בפני בעלי התפקידים שפגעת בתחום הסמכות שלהם. נכון לעכשיו, אתה סכנה לקיירן בעיניי."
הרמוניה
הרמוניה
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 6:53 pm

נזק היקפי מסתכל לכיוון אגאתון ואז צועק לכיוונו "זה מוסכם עליך, אלפא ספט?"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי אגאתון אדוות המעשה Tue Nov 03, 2020 7:05 pm

אגאתון יורד מהחומה ומשתנה להומיד פורס את ידיו לצדדים מחקה את המחווה שעשה נזק היקפי,
'' אתה תמיד יכול לפנות ללוכד האמת אם אתה חושב שנעשה לך עוול לטענתך.
אם אלי היית מדבר ככה הייתי מזמן חותך את גידי רגליך ומכריח אותך לזחול החוצה.
ואם הייתי שם כששפכת חומצה ודלק בוער על אדמת הקודש שאנו מגנים עליה, הייתי עושה את זה לפני שיכלת בכלל לדבר. ''
הוא מוריד את ידיו ומביט עליו.
'' אבל אני סומך על הגארו שהגיעו להיות בעלי תפקיד שיטפלו בך כי אני סומך עליהם בתפקידם.
אם לך יש בעיה עם כל מי שמעלייך ואתה מתחצף זה עניינך. ''
אגאתון אדוות המעשה
אגאתון אדוות המעשה
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 2969

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Conatus Tue Nov 03, 2020 7:07 pm

ליד שולחן אחר קונטוס יושב ומאזין לשיחה ניראה שהוא מחכה שהשיחה תיגמר ובמעלך השיחה ניראה לא מאוד מרוצה מהתנעלות השיחה
Conatus
Conatus
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 469

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 7:17 pm

נזק היקפי מקשיב למה שיש לאגאתון להגיד נראה שחושב 2 שניות ואז אומר "טוב, בהצלחה" והולך
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Conatus Tue Nov 03, 2020 7:22 pm

קונאתוס קם ואומר
'' יש לי הערה קטנה, אני שם לב שהסיטואציה קצת מתוחה אבל אני אשמח להחליף איתך כמה מילים.
אז אחרי שאתה יוצא כי מעיפים אותך מכאן, חכה לי בבקשה בחוץ ונדבר. ''
Conatus
Conatus
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 7:45 pm

"תלווה אותי ליציאה, נדבר תוך כדי שאנו צועדים"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Conatus Tue Nov 03, 2020 9:31 pm

קונאתוס בפרצוף חמור סבר.
'' דוגרי, יש חוקים בספט, אני נתתי חוקים כאדון התיגרים.
אחד מהם הוא שתיגר בשטח הספט כנגד חיצוני לספט מחייב לדווח לי כדי למנוע בעיות מול אורחים.

אתה לא גרמת לתקרית דיפלומטית אבל חוק זה חוק, אחרת יעשו בית זונות משאר החוקים פה גם.

אז אני פה כדי להעניש אותך כאן ועכשיו על כך שעברת על חוק שלי. ''
Conatus
Conatus
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 9:46 pm

"כשאתה צודק אתה צודק, לא ידעתי שהוא אורח אבל אי ידיעת החוק אינה פותרת כמו שאומרים.
מה העונש?"
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Conatus Tue Nov 03, 2020 9:52 pm

קונאתוס נראה מופתע לרגע ואז מרוצה,
הוא נותן לו אגרוף ימני חזק לשבור את אפו.
(בהנחה שהוא פוגע ויש דם או שבר)
'' זה יספיק לי, תודה. ''
Conatus
Conatus
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי נזק היקפי Tue Nov 03, 2020 10:20 pm

נזק הקפי מופתע מהמכה, אפו בהחלט נשבר ומשפריץ דם "פיזדץ" הוא אומר בעודו מוציא מאפו ממחטה שחורה ומצמיד לאפו, נראה שהוא תופס את האף שלו ובצליל קנאק הוא מיישר את הסחוס להיות במקום הנכון ואז בעודו ממשיך לעצור את הדימום אומר "אחלה הנפה יש לך... אם זה כל מה שנדרש ממני אז אני מניח שאני אזוז הביתה. שיהיה לך יום מוצלח" אומר ומסתובב ללכת
נזק היקפי
נזק היקפי
עם גאיה

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics