זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אילין ואיילין, 7 במאי בשעות הצוהריים

2 posters

Go down

אילין ואיילין, 7 במאי בשעות הצוהריים Empty אילין ואיילין, 7 במאי בשעות הצוהריים

הודעה על ידי לואס מכ'קליי Tue May 07, 2019 2:36 pm

לואס מחפש את זכיני בקיירן. השינוי במזג האוויר בתקופה האחרונה הוביל אותו להחליף את בגדיו הארוכים בעותקים כמעט מדויקים של בגדיו הקצרים; חולצת קמץ חלקה וג'ינס תכול ללא קרעים. הוא חמוש במחברת ועט אדום.
לואס מכ'קליי
לואס מכ'קליי
צעיר
צעיר

מספר הודעות : 327

חזרה למעלה Go down

אילין ואיילין, 7 במאי בשעות הצוהריים Empty Re: אילין ואיילין, 7 במאי בשעות הצוהריים

הודעה על ידי זכריני Wed May 08, 2019 2:15 pm

הוא תופס אותה בדיוק שמסיימת שיעור לימוד קשירת פטיש עם דם ואפר ובדרך ללמד עכברים שיעור רפואה.

"היי לואס, מה שלומך?" היא שואלת בחום, מעיפה מבט מהיר על כלי הנשק החדשים שלו.
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 3701

חזרה למעלה Go down

אילין ואיילין, 7 במאי בשעות הצוהריים Empty Re: אילין ואיילין, 7 במאי בשעות הצוהריים

הודעה על ידי לואס מכ'קליי Wed May 08, 2019 3:31 pm

"מצוין", הוא משיב. "היית קודם סגנית אויב התולע של... של 'אל עפר תשוב', ועכשיו את מתמודדת לתפקיד עצמו, נכון? אכפת לך אם אני אשאל כמה שאלות בדרך לשיעור?"
לואס מכ'קליי
לואס מכ'קליי
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Wed May 08, 2019 4:18 pm

היא מטה את ראשה הצידה, חושדת בראגאבש כי תמיד טוב לחשוד בראגאבש, אבל מהנהנת "לשאול אתה יכול. האם הדע לענות זה עניין אחר."
היא מסמנת לו לדבר.
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לואס מכ'קליי Thu May 09, 2019 2:25 pm

"קיבלתי משימה מ'אל עפר תשובה לפני כמה זמן, בתור מבחן בגרות. הוא רצה שאני ארגל ואחקור את המבנה הארגוני שלהם ואשיג מידע על בכירים, אבל התמהמתי עם זה ואני לא בטוח אם המשימה עדיין רלוונטית".
לואס מכ'קליי
לואס מכ'קליי
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Thu May 09, 2019 7:19 pm

"...פינק ליידי עדיין לא נפלו מהפעם האחרונה שבדקתי. אז לפחות מהבחינה הזו זה עדיין רלוונטי. האם המבחן עדיין עומד? זו שאלה לאדון התיגרים. אם היית שואל אותי, הייתי מכווינה אותך דווקא להשיג מידע שיעזור כנגד הפיט בעזה. אני אברר מה המצב עבורך עם פינק ליידי אם המבחן הזה עדיין עומד מבחינת אדון התיגרים."
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לואס מכ'קליי Fri May 10, 2019 12:39 am

"ברור לי שאני צריך לפנות גם אליו, אבל רציתי לברר לפני כן אם מבחינת הצורך שלה היא עדיין תשרת את הקיירן. לוודא שהמידע הזה עדיין לא קיים אצלנו, במקום לשלוח אותי למשימה חסרת תכלית. אדון התיגרים לא יידע לומר לי אם המידע קיים אצלנו או לא..."
לואס מכ'קליי
לואס מכ'קליי
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי זכריני Fri May 10, 2019 8:17 pm

"אם כך אבדוק עבורך את המסמכים".
זכריני
זכריני
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי לואס מכ'קליי Sun May 12, 2019 11:37 am

"תודה" הוא משיב ומותיר אותה לבדה
לואס מכ'קליי
לואס מכ'קליי
צעיר
צעיר

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics