זעם ברחבי ישראל
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קול הזעם מתוודא בפני שלשלאות מנופצות ב1.4

4 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

קול הזעם מתוודא בפני שלשלאות מנופצות ב1.4 - Page 2 Empty Re: קול הזעם מתוודא בפני שלשלאות מנופצות ב1.4

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Fri Apr 03, 2020 9:40 am

"בוקר." היא לא ממשיכה ל'טוב', ודוחפת את הפנקס בכיוונו עם ההסבר ומסמנת לכיוון קול הזעם.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

מספר הודעות : 5262

חזרה למעלה Go down

קול הזעם מתוודא בפני שלשלאות מנופצות ב1.4 - Page 2 Empty Re: קול הזעם מתוודא בפני שלשלאות מנופצות ב1.4

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Fri Apr 03, 2020 9:53 am

רושם חזרה "זה זיהום תולע מהסוג הגרוע ביותר. נקשר בתוך הנשמה שלך. מאזין אולי צופה דרכך. יודע היכן אתה נמצא ואם אתה אומר משהו שלא אמור להאמר וכשזה קורה הוא מכאיב." הוא נותן מבט חודר וכעוס בזה במזוהם בתולע "תוכל ללכת להכין לנו קפה?" הוא ישאל אותו "הקעקוע מסתיר עד כמה גרוע נגע התולע והופך את המסומן לאט לאט לעבד שלו ושל התולע יוצר באיטיות ובצורה מלאכותית פומורים." יורד שורה.
"הקראקן כפוף תחת חיית המלחמה וכלוא בכרמל. אני חושד שהקעקוע מסמן את קוסמי הדם של שלהבת הארגן ואת אלו בהם הם משתמשים. אני לא מכיר דרך להסיר את הקעקוע. אבל אני מכיר נחש אוקטנה רב עוצמה שכבר ימים רבים מגן על בן דם מהאוקטנה אותו סימנו בכוח קוסמי דם לפני מספר ירחים. הדבר שמתחזק אותו יהיה סודות. כנראה מנחה שהוא ישמח לקבל"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3611

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Fri Apr 03, 2020 10:02 am

היא מהנהנת הבנה, בהבעה של מישהי שעומדת לעשות משהו לא נעים, וכותבת "להרוג אותו יפתור את הבעיה?"
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Fri Apr 03, 2020 10:53 am

מפתח צינורות מרצין "אני לא הצלחתי למצוא דרך להסיר את הנגע הזה מבן הדם. והפיתרון היחיד שמצאתי לבעיית הקוסמים עד כה הייתה השמדתם. המייגים בחיפה מתיחסים אליהם כמו שאנו מתייחסים לרקדני ספיראלה" הוא עוצר ומוסיף "אבל אינני מומחה בזיהומי תולע אולי חכמים ממני יוכלו למצוא פיתרון שיצליח להסיר את הנגע" הוא יביט בסופרוסין
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי בול 'נכנע לזעם' Fri Apr 03, 2020 11:43 am

בול הולך ולאחר מספר שניות חוזר עם קפה שחור וצנצנת סוכר לוקח את המקלדת וכותב "אני ניקה ומנצלת ההזדמנויות רצנו לבקש עזרה מערמת הזבל הגדולה והיא גרמה לכך שניכנס לנפש של מנצלת ההזדמנויות ונפריד בין הקראקן לבין המהות שלה" ואז אומר "תסתכלו" ומצביע על הטלווזיה
בול 'נכנע לזעם'
בול 'נכנע לזעם'
עם גאיה

מספר הודעות : 503

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Fri Apr 03, 2020 11:47 am

שלשלאות מנופצות מסמנת לו לחזור למטבח ומוסיפה, בפנקס, "מה שהוא לא הוסיף שזה שתוך כדי הריצה הזו הוא הרג את שתיהן והקעקוע עבר אליו."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סופרוסין מחזיר עטרה לישנה Fri Apr 03, 2020 12:45 pm

סופרוסין מתעלם מהדיבורים, ובוחן את הקעקוע אקסטנסיבית. 
נראה כאילו הוא מגיע למספר מסקנות. 
הןא כותב על הפנקס. 
"למה אתם חושבים שהוא מקשיב?"
סופרוסין מחזיר עטרה לישנה
בכיר
בכיר

מספר הודעות : 3654

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Fri Apr 03, 2020 12:58 pm

מושכת כתפיים ומצביעה על מפתח צינורות בום, אולי הוא יידע.
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Sat Apr 04, 2020 12:15 pm

"כשביקרנו בן דם שקועקע בתמנון הוא אמר שיש דברים שאם הוא יאמר יגרמו לו לכאב ואף למוות ולכן נאלץ להעביר מידע ברמיזות ומסרים עקיפים או לחילופין שאלות שעליהן ענה ב'כן' 'לא' 'אני לא יכול לענות'.
בביקור העוקב לביקור הזה כשגארו הגיע לקרבתו הוא נגרר כנגד רצונו לתוך האומברה וקראקנים החלו לצור על המרחב אליו הוא נגרר. לכן אני חושד שהקעקוע מודע במידה מסויימת לסביבה שלו." הוא חושב לרגע ולבסוף נותן מבט מציע בסופרוסין כשהוא רושם "אולי רוח קטנה הכפופה לגדולה יותר?" לאחר מכן וא מטה לרגע את ראשו כמחליף מספר מחשבות.
"לפי המידע שעלה מהריצה בא היה אספלט יחד איתם בקריית אתא השהיה במקום גבתה מחיר שאילץ אותם פעם אחר פעם לחשל את כוח רצונם כנגד הסביבה שתחת שליטה של קוסמי הדם. הקעקוע הופיע על אחת מהם כשרצונה לא היה חזק מספיק."
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סופרוסין מחזיר עטרה לישנה Sat Apr 04, 2020 12:36 pm

"טוב. 
צא מה מהחדר."
לאחר שיצא מהחדר. 
"זה קעקוע טאלן. כמו שלב של דיו הייתה עושה. 
עוד מספר ימים אני אלמד מתנה ואוכל לפתור זאת בנקישת אצבע."
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Sat Apr 04, 2020 12:51 pm

"אם כך אז תוכל לעזור גם לבן הדם של האוקטנה שגרים בבית אורן עם הבעיה הזו?"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי סופרוסין מחזיר עטרה לישנה Sat Apr 04, 2020 12:58 pm

"אצטרך לבחון אם זה זהה אבל אני מאמין שכן."
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sat Apr 04, 2020 3:31 pm

"בסדר. אז נבודד אותו כמה ימים ותוכל לעשות את זה? כמובן שהוא יעמוד בכל תמורה שתבקש ממנו על זה, או שלא יצפה שתעשה את זה. זה גם ייתן לי זמן לחשוב מה לעזאזל אני עושה עם זה שהאומה איבדה שתי גארו על זה שהוא מטומטם בלי שליטה עצמית."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Sat Apr 04, 2020 3:42 pm

"אשמח ליעץ אם תרצי" הוא אומר בנוקשות "עוד משהו?" הוא ישאל ויתחיל לקום פותח בטעות את הצלקת הטרייה כשהוא זז מהר מדי
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי בול 'נכנע לזעם' Sat Apr 04, 2020 4:04 pm

במשמע הדברים של שלשלאות מנופצות שומעים כוס נופלת הריצפה מכיוון המטבח ושומעים בכי. מי שמגיע למטבח לבדוק רואה את הפנריר בוכה ובת אנוש אסייתית מנחמת אותו. ולאחר מספר דקות הוא קם ונכנס לחדר אוכל (איפה שישבתם) ושואל "יש משהו שאני יכול לעשות כדי לטפל בתוצאות הלא צפויות של הריצה שלי?"
בול 'נכנע לזעם'
בול 'נכנע לזעם'
עם גאיה

מספר הודעות : 503

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sat Apr 04, 2020 4:34 pm

היא פותחת את הפה להציע משהו, משנה את דעתה וסוגרת. "לא לסכן אף אחד אחר עד שפותרים את זה, בתור התחלה. מפתח צינורות בום, אני אשמח לעצה שלך אבל אולי אחרי שתתאושש קצת? אין דחיפות, מת זה מת."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי מפתח צינורות בום טראח Sat Apr 04, 2020 11:20 pm

מהנהן "מגניב. אקפוץ לבקר מחר"
מפתח צינורות בום טראח
מפתח צינורות בום טראח
בכיר
בכיר

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי שלשלאות מנופצות Sun Apr 05, 2020 9:22 am

"מתי שבא לך, אנחנו בבית או בקיירן. ואתה קול הזעם, שב, וחכה שסופרוסין ילמד איך לפתור את הבעיה שלך בזמן שאני חושבת מה הלאה."
שלשלאות מנופצות
שלשלאות מנופצות
בוגר
בוגר

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

חזרה למעלה

- Similar topics